پنجمین دوره المپیاد هندسه ویژه پذیرفته‌شدگان چالش هندسی چیتا در روز ۱۵ شهریور، هم‌زمان در پنج شهر تهران، شیراز، مشهد، تبریز و اصفهان برگزار می‌شود. هم‌چنین همانند سال‌های گذشته این آزمون در همین تاریخ در بیش از ۴۰ کشور جهان برگزار خواهد شد.

نکات مهم ثبت‌نام:

۱- ثبت‌نام در این آزمون از تاریخ ۱۳ام لغایت ۲۲ام مرداد ماه انجام می‌شود. (ثبت‌نام تا تاریخ ۲۲ مرداد به دلیل درخواست ها تمدید شد.)

۲- بنابر تصمیم کمیته برگزاری این امکان فراهم شده تا افرادی که به هردلیلی موفق به شرکت در چالش هندسی چیتا نشده یا در آن پذیرفته نشده‌اند با ثبت‌نام در سایت و در مهلت مقرر (۱۳ام لغایت ۱۹ام مرداد ماه) بر اساس مقطع تحصیلی خود و ارسال رزومه از خود (در صورت پذیرفته شدن توسط کمیته برگزاری) در آزمون شرکت کنند. (این رزومه ترجیحا توسط معلم هندسه شخص نوشته شود)

۳- هنگام ثبت‌نام توجه کنید مقطع تحصیلی افراد براساس مقطع تحصیلی آن‌ها در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در نظر گرفته شده.

۴- تاریخ آزمون ۱۵ شهریور ماه از ساعت ۹ الی ۱۳:۳۰ می‌باشد و روز ۲۳ام شهریور تنها به مراسم اختتامیه و کارگاه‌ها (که ثبت‌نام آن متعاقبا انجام خواهد شد) اختصاص دارد.

۵- برای تکمیل ثبت‌نام تکمیل تعهد نامه توسط یکی از والدین و بارگذاری آن در سایت ثبت‌نام الزامی می‌باشد.

۶- یک هفته پیش از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه در حساب کاربری هر شرکت‌کننده در حساب کاربری شخصی او قابل دریافت و چاپ می‌باشد. هر دانش آموز موظف است کارت ورود به جلسه خود را چاپ نموده و در روز آزمون جهت پذیرش به همراه داشته باشد.

علاوه براین موارد فایلی حاوی جزییات برگزاری (اعم از مکان حوزه ها و قوانین و الزامات برگزاری) ارائه شده. هر شرکت کننده ملزم است آن‌ها را مطالعه کرده سپس برای ثبت‌نام اقدام کند.

همیچنین در صورت داشتن ابهام یا سوال می توانید از طریق آی‌دی @igo_official_ir در تلگرام و یا ایمیل national.igo@gmail.com آن را مطرح نمایید. همچنین بسیاری از مسائل مطرح شده و یا مهم در فرآیند ثبت نام در فایل ثبت‌نام گردآوری شده، اکیدا توصیه می‌شود که پیش از طرح هرگونه مشکل ابتدا این فایل را مطالعه نمایید و درصورتی که جوابتان را پیدا نکردید مساله را با دبیرخانه از روش های بالا مطرح کنید.