هفتمین دوره


نحوه ی برگزاری هفتمین المپیاد هندسه‌ی ایران

 

با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت دانش‌آموزان کمیته‌ی برگزاری المپیاد هندسه، تصمیم به برگزاری آزمون به صورت بر خط (online) دارد. در ذیل چگونگی ثبت نام و شرکت در آزمون توضیح داده خواهد شد:

 

۱- زمان ثبت‌نام هفتمین دوره از تاریخ ۱۱ مهر ماه لغایت ۲۵ مهر ماه می‌باشد.

۲- زمان برگزاری این آزمون در روز جمعه مورخ ۹ آبان می‌باشد.

۳- برای ثبت نام از فایل راهنما استفاده نمایید. 

۴- توجه کنید به علت بر خط بودن آزمون ظرفیت در کلیه‌ی سطوح محدود شده و تنها ۱۰۰ نفر بر اساس رزومه تایید خواهند شد.

۵- برای ثبت نام حتماً فایل رزومه و یا انگیزه‌نامه‌ی خود را بارگزاری نمایید زیرا افرادی که رزومه‌ی بهتری داشته باشند شانس بیشتری برای حضور خواهند داشت.

۶- آزمون از طریق پلتفرم اسکای‌روم برگزار خواهد شد و هر داوطلب موظف است تا وب‌کم کامپیوتر خود را به منظور جلوگیری از تقلب روشن نگاه دارد. بنابراین برای حضور می‌بایست از صحت کارکرد وب‌کم لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی و هم چنین سرعت اینترنت خود، قبل از برگزاری امتحان اطمینان حاصل فرمایید.

۷- نیم قبل از شروع آزمون در محیط کلاس مجازی حضور داشته باشید تا توضیحات لازم برای کار کردن با پلتفرم اسکای‌روم را دریافت کنید.

۸- سؤالات آزمون از طریق همان کلاس مجازی (اسکای‌روم) در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

۹- پس از آزمون ۱۵ دقیقه وقت دارید تا از پاسخ‌های خود عکس گرفته و سپس آن‌ها را در سامانه‌ی ثبت‌نام بارگزاری کنید و در صورت ایجاد هر گونه اختلال در سامانه فوراً پاسخ‌های خود را به رایانامه‌ی المپیاد هندسه به نشانی the.seventh.igo@gmail.com بفرستید. توجه کنید که تمامی عکس‌ها باید خوانا باشند و در صورت خوانا نبودن پاسخ‌ها نمره‌ای از سؤال دریافت نخواهید کرد. پیشنهاد می‌شود تا از نرم‌افزارهایی مانند camScanner استفاده نمایید.

۱۰- لطفاً تا پس از اعلام نتایج آزمون تمام پاسخ‌نامه‌ها را نزد خود نگه‌ دارید.

۱۱- شایان ذکر است،‌ استفاده از هر گونه کتاب، جزوه، اینترنت، کمک سایر افراد و غیره در این آزمون ممنوع بوده و در صورت کشف تقلب از حضور در دوره‌های بعدی محروم خواهید شد.

نکته‌ی بسیار مهم: لطفاً تا پیش از تایید حساب کاربری خود که مجاز به شرکت در آزمون هستید مبلغی واریز نفرمایید.

جزییات بیشتر به زودی از طریق همین وبگاه در اختیار قرار خواهد گرفت.

با آرزوی موفقیت و سلامت

کمیته‌ی برگزاری المپیاد هندسه‌ی ایران


راهنمای ثبت نامدست اندرکاران این دوره